Items where Subject is "Commercial Law > LK10_Other topics"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Item Type | No Grouping
Number of items at this level: 4.

Teaching Material

UNSPECIFIED (2021) Manual për Gjyqtarë LIGJI PËR FALIMENTIMIN NË KOSOVË. [Teaching Material]

UNSPECIFIED (2021) Manual për Administratorët e Falimentimit LIGJI PËR FALIMENTIMIN NË KOSOVË. [Teaching Material]

Bajrami, Ilmi (2022) Kontrolli Gjyqësor ndaj vendimeve të Agjencisë që krijohen nga procesi i privatizimit dhe likuidimit. [Teaching Material]

Sylejmani, Sahit (2022) Roli i Agjencisë dhe procesi i privatizimit-likuidimit të Ndërmarrjeve shoqërore nga AKP-ja. [Teaching Material]

This list was generated on Mon Apr 15 01:44:32 2024 CEST.