Items where Year is 2020

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Item Type | No Grouping
Number of items: 3.

Teaching Material

Shala, Hasan and Halimi, Delushe (2020) Udhëzuesi për procedurën e konfliktit administrativ. [Teaching Material]

Skinnider, Eileen and Ariana Qosaj, Mustafa (2020) Manual Trajnimi për Trajnerë për Prokurorë dhe Gjyqtarë Parandalimi dhe luftimi i dhunës ndaj grave dhe dhunës në familje. [Teaching Material]

Skinnider, Eileen and Qosaj-Mustafa, Ariana (2020) Material Burimor për prokurorët dhe gjyqtarët në luftimin e dhunës ndaj grave dhe dhunës në familje. [Teaching Material]

This list was generated on Sat Jan 22 09:21:51 2022 CET.