Items where Author is "Bardiqi, Ramush"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Item Type | No Grouping
Number of items: 4.

Teaching Material

Bardiqi, Ramush (2022) Aspekti Material dhe Procedural i Ligjit për Mbrojtje nga Diskriminimit dhe Sfidat e Zbatimit te tij. [Teaching Material]

Halimi, Delushe and Bardiqi, Ramush (2022) Zbatimi i ligjit për skemat pensionale të financuar nga shteti. [Teaching Material]

Bardiqi, Ramush (2022) Zbatimi i ligjit për skemat pensionale të financuar nga shteti. [Teaching Material]

Bardiqi, Ramush (2022) Aplikimi i Kodit Doganor dhe i Akcizave të Kosovës. [Teaching Material]

This list was generated on Tue Mar 21 02:06:19 2023 CET.